Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów
II edycja

Finał 16-17 maja 2015

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW

Zarejestruj się

Facebook

Do finału pozostało

Nagrodzeni

Laureaci kategorii klas I i II:

1.

Kiełbasa Tomasz

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

2.

Sobońska Lidia

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

3.

Jastrzębska Róża

2

Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

4.

Jung Jakub

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

5.

Sobieszek Adam

2

Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

6.

Tomczyk Dominika

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

7.

Świderska Marta

2

Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

8.

Kostrzewa Tomasz

2

Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

9.

Sygnowski Maciek

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 im. Tadeusza Reytana w Warszawie

10.

Łyczek Katarzyna

2

Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi w Warszawie

 

Wyróżnieni finaliści kategorii klas I i II:

Drzewakowski Witold

2

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie

Niściór Jakub

2

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

Pomirski Bartosz

2

Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w Płocku

Pańkowska Kaja

2

Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Marjankowska Marelina

1

Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie

Szerejko Szymon

2

Gimnazjum nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego w Legionowie

Chojnacki Mateusz

1

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Legionowie

Powęski Michał

2

Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej

Szafarczyk Robert

2

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie

Daśko Dominika

2

Gimnazjum nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku

Sobkowicz Bartosz

1

Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Wasiak Mikołaj

1

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

 

Zdobywcy nagród specjalnych w kategorii klas I i II:

Zadania z wyższej półki

Jastrzębska Róża

Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Zadania geometryczne

Drzewakowski Witold

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie

 

Laureaci kategorii klas III:

1.

Pawlik Paweł

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

1.

Siennicki Michał

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

3.

Kram Piotr

Gimnazjum nr 77 im. Ignacego Domeyki w Warszawie

4.

Czyżewska Jadwiga

Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica w Warszawie

5.

Szlendak Rafał

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach

6.

Molenda Piotr

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Warszawie

7.

Kiljański Jan

Społeczne Gimnazjum nr 4 STO w Warszawie

8.

Gajda Stanisław

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach

 

Wyróżnieni finaliści kategorii klas III:

Kamiński Mikołaj

Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie

Urban Mateusz

Gimnazjum nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku

Borowy Szymon

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV w Warszawie

Korbin Marceli

Gimnazjum nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

Jeleński Konstanty

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Warszawie

Para Anna

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV w Warszawie

Słojewski Tomasz

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV w Warszawie

 

Zdobywcy nagród specjalnych w kategorii klas I i II:

Zadania z wyższej półki

Siennicki Michał

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie

Zadania geometryczne

Słojewski Tomasz

Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV w Warszawie

 

Partner

Projekt dofinansowała fundacja mBanku.