Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów
II edycja

Finał 16-17 maja 2015

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW

Zarejestruj się

Facebook

Do finału pozostało

Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych do etapu na żywo w kategorii młodszej:
Witold Adamkiewicz 
Jakub Bandurski 
Michał Bandurski 
Radomił Baran 
Mieszko Baszczak 
Paweł Bęza 
Michał Bielak 
Bartosz Bieńkowski 
Jan Boruta 
Stefan Branicki 
Klaudia Buczek 
Dominik Byszewski 
Anna Chmielewska 
Joanna Chodkowska 
Tadeusz Czyżewicz 
Mikołaj Daniszewski 
Dominika Dasko 
Jakub Dziedzic 
Patrycja Gładysz 
Aleksandra Gmyrek 
Grzegorz Gmyrek 
Natalia Grzelak 
Jakub Guzewicz 
Katarzyna Hawliczek 
Michał Jagielski 
Róża Jastrzębska 
Konstanty Jeleński 
Jakub Jung 
Marcin Kacprzak 
Hubert Kaczmarek 
Agata Kaczmarek 
Mikołaj Kamiński 
Kinga Kaniewska 
Agata Karczmarek 
Tymoteusz Kazubski 
Jan Kelner 
Tomasz Kiełbasa 
Kuba Kliszko 
Marceli Korbin 
Tomasz Kostrzewa 
Luiza Kośla 
Marcin Kowalczyk 
Mikołaj Kowalski 
Piotr Kram 
Aleksy Krysztofiak 
Jan Krzyżanowski 
Klaudia Kubiak 
Marta Kucharska 
Jakub Kupisz 
Daniel Laskowski 
Jakub Leszczyński 
Kamil Lipiec 
Oskar Los 
Adrianna Łazuga 
Patrycja Łukasik 
Katarzyna Łyczek 
Paweł Maciejewski 
Wojtek Makos 
Krystian Markowski 
Iga Matoga 
Janek Matusiak 
Julia Merta 
Zuzanna Mioduchowska 
Aleksandra Miska 
Piotr Mysłek 
Hoang Huy Nguyen
Hoang My Nguyen
Tuan Viet Nguyen
Emilia Niedzieska 
Marcin Niezabitowski 
Jan Ogrodziński 
Filip Olejniczak 
Jan Oskroba 
Jan Paszkowski 
Piotr Pawlak 
Paweł Pawlik 
Hubert Piwowarski 
Karol Podsiadło 
Jakub Pompe 
Maciek Pomykała 
Roman Poraziński 
Grzegorz Prokopczuk 
Anna Rapiejko 
Joanna Katarzyna Rapiejko
Patrycja Reda 
Adam Rozenek 
Jan Różycki 
Kacper Rychlica 
Franek Sakowski 
Julia Sawicka 
Michał Siennicki 
Dominika Skomorowska 
Semen Słobodianiuk 
Paweł Sobiech 
Emil Sochocki 
Maciej Soczyński 
Asia Sokołowska 
Maja Stawska 
Jagoda Stec 
Robert Szafarczyk 
Artur Szafarczyk 
Józef Szafrański 
Michał Szczęśniak 
Krzysztof Szostek 
Łukasz Szuba 
Edyta Szymańska 
Jan Szyszko 
Michał Świątczak 
Marta Świderska 
Jakub Tobiasz 
Asia Tokarska 
Jakub Turowski 
Kacper Tywanek 
Roman Uhera 
Jakub Ujma 
Mateusz Urban 
Aleksandra Wardak 
Artur Winiarczuk 
Michał Włodarczyk 
Katarzyna Wojciechowska 
Maciej Wojtala 
Jan Wójcicki 
Damian Wróblewski 
Krystian Zajaczkowski 
Jakub Zajączkowski 
Jacek Zalewski 
Konrad Załęcki 
Agnieszka Zawadka 
Michał Zieliński 
Jacek Ziółkowski 
Zuzanna Żelażewska 

Lista zakwalifikowanych do etapu na żywo w kategorii starszej:
Michal Adamkiewicz
Bartosz Adamski
Weronika Balcerzak
Marta Banel
Jan Bednarski
Dawid Biadun
Rafał Błaszkiewicz
Olaf Czerwiński
Kacper Daniszewski
Igor Dolecki
Daniel Dylewski
Bartosz Dzięcioł
Cezary Gajewski
Artur Ginter
Michał Gmurczyk
Patryk Goworek
Szymon Haponiuk
Zuzanna Hebenstreit
Patryk Januszkiewicz
Franciszek Jełowicki
Kacper Kapuśniak
Jakub Kocjan
Mikołaj Kowalewski
Michał Kowalski
Adrian Koźluk
Jan Kożuszek
Piotr Krajewski
Artur Krawczyński
Kacper Kurowski
Bartłomiej Lubaszka
Marta Łaniewska
Katarzyna Młoduchowska
Jolanta Mozyrska
Jan Osowski
Natalia Padykuła
Juliusz Poraziński
Bruno Reich
Alicja Sieczko
Philip Smoleński
Konstanty Subbotko
Jakub Szcześniak
Agata Szustkiewicz
Anna Urbala
Arkadiusz Weiss
Wojciech Weiss
Aneta Zachariasz
Mateusz Zaremba

Partner

Projekt dofinansowała fundacja mBanku.