Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów
II edycja

Finał 16-17 maja 2015

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW

Zarejestruj się

Facebook

Do finału pozostało

Finaliści 2015

Kategoria młodsza:
Bandurski Jakub
Barcz Michalina
Borek Jakub
Borkowska Sandra
Borowiecki Jakub
Bracha Jagoda Maria
Burzycki Patryk
Bysiewicz Dominik
Chojnacki Mateusz
Czarnecki Konrad
Daśko Dominika
Dobrucka Marta
Drzewakowski Witold
Dziedzic Jakub
Firlus Łukasz
Gmyrek Grzegorz
Godlewski Bartosz
Golec Paweł
Gomuliński Grzegorz
Grabarska Urszula
Gryboś Krzysztof
Grzelak Natalia
Gwiazda Małgorzata
Habernal Marcin
Hawliczek Katarzyna
Herbert James
Hulanicki Pawel
Jastrzębska Róża
Jaworski Kamil
Jaźwińska Alicja
Jung Jakub
Kiełbasa Tomasz
Kinowski Tomasz
Kłopocka Kalina
Kolaczyk Jan
Konopka Piotr
Korgul Karolina
Kostrzewa Tomasz
Kowalewski Kamil
Kowalewski Robert
Kowalska Maria
Krakowski Marek
Krukowski Jakub
Krzepkowska Maja
Krzyżanowski Jan
Kwarciński Michał
Kwiatkowski Krzysztof
Lewandowski Bartłomiej
Łazuga Adrianna
Łoń Zofia
Łyczek Katarzyna
Łysiak Krzysztof
Makos Wojtek
Marczak Emilia
Marjankowska Marcelina
Mausiak Jan
Niemiec Rafał
Niewiadomska Zuzanna
Niśció Jakub
Olkowski Jędrzej
Olsewski Piotr
Ostaszewska Natalia
Pańkowska Kaja
Paszyński Norbert
Pawłowski Marek
Piber-Dąbrowski Hugo
Pomirski Bartosz
Pompe Jakub
Powęski Michał
Rapiejko Anna
Rapiejko Joanna
Romaniuk Filip
Rymski Krzysiek
Seemann Tomasz
Smoleń Marcel
Sobczyk Kasia
Sobiech Paweł
Sobieszek Adam
Sobkowicz Bartosz
Sobońska Lidia
Sołtysiak Kacper
Sosińska Julia
Sowa Agata
Sprawka Jakub
Stasińska Kasia
Stawiska Anna
Strzyczkowska Magdalena
Sygnowski Maciek
Szafarczyk Artur
Szafarczyk Robert
Szatan Natalia
Szerejko Szymon
Szmalc Helena
Szymańska Ewelina
Szymański Damian
Świderska Marta
Tomczyk Dominika
Ujma Jakub
Wasiak Mikolaj
Winiarski Mateusz
Wojciechowska Aleksandra
Woźniak Michał
Wypych Paulina
Zielnik Alicja
Ziemła Mateusz
Żakowski Michał
Żeleźnik Zuzanna
Żochowski Paweł

Kategoria starsza:
Berej Martyna
Blicharz Ewa
Bobrowska Marta
Borowy Szymon
Branicki Stefan
Budzik Krzysztof
Chromiński Witold
Cieśluk Karol
Czyżewska Jadwiga
Dymek Michał
Dzierzęcki Daniel
Gajda Stanisław
Galus Artur
Guzewicz Jakub
Ignut Gustaw
Jabłonowska Helena
Jeleński Konstanty
Kamiński Mikołaj
Karczmarek Agata
Kiljański Jan
Klimkiewicz Konrad
Kołodziejak Marta
Korbin Marceli
Kotańska Anna
Kowalewska Magdalena
Kram Piotr
Krawczyk Kuba
Kucab Piotr
Kucharska Marta
Kwosek Bernadeta
Laskowski Daniel
Lisicki Maciej
Los Oskar
Makowski Jan
Marciniak Miłosz
Marosz Szymon
Mergo Ewa
Merta Julia
Michalski Artur
Molenda Piotr
Mroczkowski Michał
Murawska Aleksandra
Nowotka Łukasz
Obrębski Maciej
Opiatowski Marcel
Para Anna
Pasek Paulina
Pawlik Paweł
Pilaszek Bartek
Piotrowska Sara
Podolska Olga
Podsiadło Karol
Radecki Franciszek
Rudak Ewelina
Rudziński Przemysław
Siennicki Michał
Sikora Justyna
Skomiał Krzysztof
Słojewski Tomasz
Sobczyński Maciej
Soczyński Maciej
Stec Jagoda
Stopa Wojciech
Strzelecka Katarzyna
Strzelecki Stanisław
Sygnowski Jan
Szlendak Rafał
Świec Julia
Świerczewska Gabriela
Urban Mateusz
Waliszewski Robert
Wangrat Adam
Wojciechowska Katarzyna
Wojtala Maciej
Wołos Justyna
Zacharjasiewicz Stanisław
Ziółkowski Emil
 

Partner

Projekt dofinansowała fundacja mBanku.